Продукція > IGUS > XSM-1618-35
XSM-1618-35
XSM-1618-35 IGUS
iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 35mm; iglidur® X
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 35mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
на замовлення 22 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 35mm; iglidur® X, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 35mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide.