Продукція > IGUS > XSM-3034-10
XSM-3034-10
XSM-3034-10 IGUS
iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 10mm; iglidur® X
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 10mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 34mm; Øint: 30mm; L: 10mm; iglidur® X, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 10mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide.