Продукція > IGUS > XSM-5055-40
XSM-5055-40
XSM-5055-40 IGUS
iglidur-X-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 55mm; Øint: 50mm; L: 40mm; iglidur® X
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 55mm
Internal diameter: 50mm
Length: 40mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 55mm; Øint: 50mm; L: 40mm; iglidur® X, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 55mm, Internal diameter: 50mm, Length: 40mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide.