Продукція > IGUS > XSM-8085-100
XSM-8085-100
XSM-8085-100 IGUS
iglidur-X-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 100mm; black
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 85mm
Internal diameter: 80mm
Length: 0.1m
Material: iglidur® X
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 100mm; black, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 85mm, Internal diameter: 80mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® X, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Colour: black, Kind of Bearing: slide, Shore hardness: 85.