XSV240W48CG
XSV240W48CG KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 240W; 48VDC; 6.67A; 220÷240VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 240W
Output voltage: 48V DC
Output current: 6.67A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 385x30x21mm
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -25...50°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Operating modes: constant voltage
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 240W; 48VDC; 6.67A; 220÷240VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 240W, Output voltage: 48V DC, Output current: 6.67A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 385x30x21mm, Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -25...50°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Operating modes: constant voltage.