XSV400W48CG
XSV400W48CG KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 400W; 48VDC; 10A; 220÷240VAC; IP67
Kind of power supply: LED
Power: 0.4kW
Output voltage: 48V DC
Output current: 10A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 380x60x22mm
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -25...50°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Operating modes: constant voltage
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 400W; 48VDC; 10A; 220÷240VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.4kW, Output voltage: 48V DC, Output current: 10A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 380x60x22mm, Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -25...50°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Operating modes: constant voltage.