XT2810375A
XT2810375A Essentra Components
skuAsset?mediaId=111351
Виробник: Essentra Components
Description: BARBED FASTENER 0.515" NYLON BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.281" (7.14mm)
Type: Barbed Fastener
Head Height: 0.100" (2.54mm)
Head Diameter: 0.787" (19.99mm)
Rivet Length: 0.515" (13.08mm)
Grip Range: 0.062" ~ 0.374" (1.57mm ~ 9.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BARBED FASTENER 0.515" NYLON BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.281" (7.14mm), Type: Barbed Fastener, Head Height: 0.100" (2.54mm), Head Diameter: 0.787" (19.99mm), Rivet Length: 0.515" (13.08mm), Grip Range: 0.062" ~ 0.374" (1.57mm ~ 9.50mm).