XT3752000A
XT3752000A Essentra Components
White-Paper-Extraction-Force-FINAL-1.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: BARBED FASTENER NYLON BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.375" (9.53mm) 3/8"
Type: Barbed Fastener
Head Height: 0.100" (2.54mm)
Head Diameter: 1.000" (25.40mm) 1"
Rivet Length: 2.210" (56.13mm)
Grip Range: 0.062" x 2.000" (1.58mm x 50.80mm)
на замовлення 1036 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BARBED FASTENER NYLON BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.375" (9.53mm) 3/8", Type: Barbed Fastener, Head Height: 0.100" (2.54mm), Head Diameter: 1.000" (25.40mm) 1", Rivet Length: 2.210" (56.13mm), Grip Range: 0.062" x 2.000" (1.58mm x 50.80mm).