XT9M12HNA20M
XT9M12HNA20M Vishay Dale
xt49m.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL 20MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.437" L x 0.185" W (11.10mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 20 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 20MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.437" L x 0.185" W (11.10mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 20 MHz.