XT9M20ANA24M Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: CRYSTAL 24MHZ 20PF 2PIN SMD BULK
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XT9M20ANA24M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XT9M20ANA24M XT9M20ANA24M Виробник : Vishay / Dale Crystals 24MHz 20pF