Продукція > VISHAY > XT9M20ARR16M
XT9M20ARR16M
XT9M20ARR16M Vishay
xt49m.pdf
Виробник: Vishay
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук