Продукція > VISHAY / DALE > XT9M20ARR9M8304
XT9M20ARR9M8304
XT9M20ARR9M8304 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Crystals 9.8304MHz 20pF 25ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals 9.8304MHz 20pF 25ppm.