XTCE015B01C
XTCE015B01C Eaton Electrical
skuPage.XTCE015B01C.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,415/4
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 415 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,415/4, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 415 ~ 480VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 690VAC - Max.