XTCE015B10B
XTCE015B10B Eaton Electrical
skuPage.XTCE015B10B.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,220/2
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 220 ~ 240VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,220/2, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 220 ~ 240VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 690VAC - Max.