XTCE025C01E
XTCE025C01E Eaton Electrical
skuPage.XTCE025C01E.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: IECMAGSTARTER, NONREVERSING, 208
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
Must Release Voltage: 62.4 VAC
Must Operate Voltage: 166.4 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IECMAGSTARTER, NONREVERSING, 208, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 208VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 690VAC - Max, Must Release Voltage: 62.4 VAC, Must Operate Voltage: 166.4 VAC.
Інші пропозиції XTCE025C01E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XTCE025C01E XTCE025C01E Виробник : Eaton Electrical skuPage.XTCE025C01E.pdf Contactors - Solid State Cont 3P FVNR 25A Frame C 1NC 208/60 Coil