XTCE032C01TD
XTCE032C01TD Eaton Electrical
skuPage.XTCE032C01T.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: IECMAGSTARTER, NONREVERSING, 24-
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24 ~ 27VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 32 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IECMAGSTARTER, NONREVERSING, 24-, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24 ~ 27VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 32 A, Switching Voltage: 690VAC - Max.