XTCE040D00C
XTCE040D00C Eaton Electrical
skuPage.XTCE040D00B.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,415/4
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 415 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
Написати відгук
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,415/4, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 415 ~ 480VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 690VAC - Max.