XTCE080F00A
XTCE080F00A Eaton Electrical
skuPage.XTCE080F00A.pdf
Виробник: Eaton Electrical
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,110/1
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 80 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
Написати відгук
Description: IECMAGSTARTER,NONREVERSING,110/1, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 80 A, Switching Voltage: 690VAC - Max.