Продукція > IGUS > XTM-1018-010
XTM-1018-010 IGUS
iglidur-X-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; without mounting hole; Øout: 18mm; black
Type of bearing: thrust washer
Version: without mounting hole
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 10mm
Material: iglidur® X
Colour: black
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; without mounting hole; Øout: 18mm; black, Type of bearing: thrust washer, Version: without mounting hole, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 10mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1mm.