Продукція > IGUS > XTM-2036-015
XTM-2036-015
XTM-2036-015 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 36mm; Øint: 20mm; iglidur® X; black
Type of bearing: thrust washer
Outside diameter: 36mm
Internal diameter: 20mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 3mm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 36mm; Øint: 20mm; iglidur® X; black, Type of bearing: thrust washer, Outside diameter: 36mm, Internal diameter: 20mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 3mm.