Продукція > IGUS > XTM-2644-015
XTM-2644-015
XTM-2644-015 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 44mm; Øint: 26mm; iglidur® X; black
Type of bearing: thrust washer
Outside diameter: 44mm
Internal diameter: 26mm
Operating temperature: -100...250°C
Shore hardness: 85
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 44mm; Øint: 26mm; iglidur® X; black, Type of bearing: thrust washer, Outside diameter: 44mm, Internal diameter: 26mm, Material: iglidur® X, Colour: black, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -100...250°C, Shore hardness: 85, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 3mm.