XTP332204.800000I Renesas Electronics Corporation
xt-family-datasheet?r=1526296
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 204.8000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±3ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 94mA
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 204.8 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 204.8000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±3ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 94mA, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 204.8 MHz, Base Resonator: Crystal.