Продукція > MEAN WELL > XTR-480-24GL
XTR-480-24GL MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; 3-phase,for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A
Type of power supply: switching
Kind of power supply: 3-phase; for DIN rail
Power: 480W
Output voltage: 24V DC
Output current: 20A
Supply voltage: 320...600V AC; 450...800V DC
Electrical connection: screw terminals
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 63x125.2x125mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -40...85°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 94%
Manufacturer series: XTR-480
Output voltage range: 24...29V DC
Additional functions: remote ON/OFF control
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; 3-phase,for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A, Type of power supply: switching, Kind of power supply: 3-phase; for DIN rail, Power: 480W, Output voltage: 24V DC, Output current: 20A, Supply voltage: 320...600V AC; 450...800V DC, Electrical connection: screw terminals, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 63x125.2x125mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -40...85°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 94%, Manufacturer series: XTR-480, Output voltage range: 24...29V DC, Additional functions: remote ON/OFF control.