XU2S18PP340D
XU2S18PP340D TELEMECANIQUE SENSORS
9024d1d50ee5e915405f9e9808043f64571cd6e6.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XU2S18PP340D - Optoelektronischer Sensor, Einweglichtschranke, Baureihe Preventa, PNP, 8m, M12, 12 bis 24V DC
tariffCode: 90314990
Erfassungsreichweite, max.: 8m
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Faseroptischer Sensor: Photoelektrischer Sensor
usEccn: EAR99
Produktpalette: OsiSense XU Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XU2S18PP340D - Optoelektronischer Sensor, Einweglichtschranke, Baureihe Preventa, PNP, 8m, M12, 12 bis 24V DC, tariffCode: 90314990, Erfassungsreichweite, max.: 8m, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Faseroptischer Sensor: Photoelektrischer Sensor, usEccn: EAR99, Produktpalette: OsiSense XU Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Інші пропозиції XU2S18PP340D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XU2S18PP340D XU2S18PP340D Виробник : Telemecanique XU2S18PP340D_document-3204279.pdf Photoelectric Sensors 18MM PHOTO 24VDC