XUB4APAWM12
XUB4APAWM12 TELEMECANIQUE SENSORS
2811780.pdf
Виробник: TELEMECANIQUE SENSORS
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUB4APAWM12 - OPTOELEKTRISCHER SENSOR, 100MM, PNP
tariffCode: 85365011
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, min.: 12V
Sensorausgang: PNP
euEccn: NLR
Messmethode: Diffus
Anschlussmethode: M12-Steckverbinder
Erfassungsabstand, max.: 100mm
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
Produktpalette: XU Series
Erfassungsreichweite, max.: 100mm
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 24V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUB4APAWM12 - OPTOELEKTRISCHER SENSOR, 100MM, PNP, tariffCode: 85365011, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, min.: 12V, Sensorausgang: PNP, euEccn: NLR, Messmethode: Diffus, Anschlussmethode: M12-Steckverbinder, Erfassungsabstand, max.: 100mm, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, Produktpalette: XU Series, Erfassungsreichweite, max.: 100mm, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 24V, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції XUB4APAWM12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUB4APAWM12 Виробник : Telemecanique siSense_XU_XUB4APAWM12-804025.pdf Photoelectric Sensors PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM PNP XUB