XUB5APANM12
XUB5APANM12 Telemecanique
Виробник: Telemecanique
Photoelectric Sensors PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM PNP XUB
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUB5APANM12 - Photoelektrischer Sensor, Lichttaster, XUB, Osiris, 600mm, PNP / SPST-NO, 12-24V DC, M12, tariffCode: 90314990, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Sensorausgang: PNP, euEccn: NLR, Messmethode: Diffus, Anschlussmethode: M12-Steckverbinder, DC-Versorgungsspannung, max.: 24V, DC-Versorgungsspannung, min.: 12V, Produktpalette: OsiSense XU Series, Erfassungsreichweite, max.: 600mm, productTraceability: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUB5APANM12 XUB5APANM12 Виробник : TELEMECANIQUE SENSORS Description: TELEMECANIQUE SENSORS - XUB5APANM12 - Photoelektrischer Sensor, Lichttaster, XUB, Osiris, 600mm, PNP / SPST-NO, 12-24V DC, M12
tariffCode: 90314990
usEccn: EAR99
Sensorausgang: PNP
euEccn: NLR
Messmethode: Diffus
Anschlussmethode: M12-Steckverbinder
DC-Versorgungsspannung, max.: 24V
DC-Versorgungsspannung, min.: 12V
Produktpalette: OsiSense XU Series
Erfassungsreichweite, max.: 600mm