XUH516100.000000I
XUH516100.000000I Renesas Electronics
REN_XU-Family-Datasheet_DST_20241121.pdf
Виробник: Renesas Electronics
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 1.8V, 25 ppm
на замовлення 958 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH516100.000000I XUH516100.000000I Виробник : IDT IDT_XU-Family-Datasheet_DST_20190628-1524914.pdf Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCMOS 1.8V, 25 ppm