Продукція > IDT > XUH535000.042000X
XUH535000.042000X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 0.042 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук