XUH535017.177600X Renesas Electronics America Inc
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 17.1776 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm.
Інші пропозиції XUH535017.177600X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH535017.177600X XUH535017.177600X Виробник : Renesas Electronics REN_XU_Family_Datasheet_DST_20241121-1954833.pdf Standard Clock Oscillators 17.1776 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm