Продукція > IDT > XUH535100.000JS4I8
XUH535100.000JS4I8
XUH535100.000JS4I8 IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crystal Osc 50ppm 3.3V 100MHz
Написати відгук