Продукція > IDT > XUH536125.000JS4I
XUH536125.000JS4I
XUH536125.000JS4I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crystal Osc 25ppm 3.3V 125MHz
Написати відгук