Продукція > IDT > XUH538000.064000X
XUH538000.064000X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 0.064 MHz, HCMOS 3.3V, 20 ppm
Написати відгук