Продукція > IDT > XUH538125.000JS4X
XUH538125.000JS4X
XUH538125.000JS4X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crystal Osc 20ppm 3.3V 125MHz
Написати відгук