XUH715133.330000I Renesas Electronics America Inc
xu-family-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, HCMOS 1.8V, 50 ppm.
Інші пропозиції XUH715133.330000I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH715133.330000I XUH715133.330000I Виробник : Renesas Electronics REN_XU_Family_Datasheet_DST_20220111-1954833.pdf Standard Clock Oscillators 133.33 MHz, HCMOS 1.8V, 50 ppm