Продукція > IDT > XUH725035.328JU4I
XUH725035.328JU4I
XUH725035.328JU4I IDT
IDT_XU-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180625-1524914.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators HCMOS Crystal Osc 50ppm 2.5V 35.328MHz
Написати відгук