Продукція > IDT > XUH725125.000000I
XUH725125.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 125 MHz, HCMOS 2.5V, 50 ppm
Написати відгук