Продукція > IDT > XUH730049.700000X
XUH730049.700000X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 49.7 MHz, HCMOS 3.3V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції XUH730049.700000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUH730049.700000X XUH730049.700000X Виробник : Renesas Electronics REN_XU_Family_Datasheet_DST_20231101-1954833.pdf Standard Clock Oscillators 49.7 MHz, HCMOS 3.3V, 100 ppm