Продукція > IDT > XUH735017.734JU4I8
XUH735017.734JU4I8 IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators XO HCMOS Crystal 3.3V 50ppm 17.734MHz
Написати відгук