Продукція > IDT > XUH735140.000000I
XUH735140.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 140 MHz, HCMOS 3.3V, 50 ppm
Написати відгук