Продукція > IDT > XUH735148.500JU4I
XUH735148.500JU4I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators XO HCMOS Crystal 3.3V 50ppm 48.500MHz
Написати відгук