Продукція > IDT > XUH736156.250000I
XUH736156.250000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-1153675.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 156.25 MHz, HCMOS 3.3V, 25 ppm
Написати відгук