Продукція > IDT > XUL515200.000000I
XUL515200.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 200 MHz, LVDS 1.8V, 50 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук