Продукція > IDT > XUL516150.000000I
XUL516150.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 150 MHz, LVDS 1.8V, 25 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук