Продукція > IDT > XUL518100.000000X
XUL518100.000000X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, LVDS 1.8V, 20 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук