Продукція > IDT > XUL525125.000000I
XUL525125.000000I IDT
IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 125 MHz, LVDS 2.5V, 50 ppm
Написати відгук