Продукція > IDT > XUL526108.000JS6I8
XUL526108.000JS6I8
XUL526108.000JS6I8 IDT
IDT_XU-Family-Datasheet_DST_20190628-1524914.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 25ppm 2.5V 108MHz
Написати відгук