Продукція > IDT > XUL526125.000000X
XUL526125.000000X IDT
IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 125 MHz, LVDS 2.5V, 25 ppm
Написати відгук