XUL528200.000000X Renesas Electronics America Inc
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 200 MHz, LVDS 2.5V, 20 ppm.
Інші пропозиції XUL528200.000000X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUL528200.000000X Виробник : IDT IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf Standard Clock Oscillators 200 MHz, LVDS 2.5V, 20 ppm