XUL535100.000JS6I
XUL535100.000JS6I IDT, Integrated Device Technology Inc
idt-xo-lvds-crystal-oscillator-datasheet-xul
Виробник: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 100Mhz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUL535100.000JS6I Виробник : IDT IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 100Mhz