XUL535150.000JS6I
XUL535150.000JS6I IDT, Integrated Device Technology Inc
idt-xo-lvds-crystal-oscillator-datasheet-xul
Виробник: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: OSC 150MHZ SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 150Mhz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUL535150.000JS6I Виробник : IDT IDT_XUL_DST_20170621-876139.pdf Standard Clock Oscillators LVDS Crystal Osc 50ppm 3.3V 150Mhz